Členové

Vladimír Foltýnek

Výcvikář a figurant: Vladimír Foltýnek

 

Euphoria Hexer
Plemeno: Německý ovčák
Zkoušky: BH, ZZO1, ZVV1, UPr1
Bonitace: 5JVQ1/P
Klubová výstava Zlechov: velmi dobrá

 

Bhellin Dea Maicono Livre
Plemeno: Belgický ovčák malinois

Dagmar Prochovníková

Výcvikář: Dagmar Prochovníková


 

bude doplněno
Plemeno:
Zkoušky:
Bonitace:

 

 

 

Lucie Nováková

Člen: Lucie Nováková


 

Shadow Tobani
Plemeno: Německý ovčák
Zkoušky: BH, IPO1, IPO2, IPO 3,
             ZVV1, ZVV2 
Bonitace: 5Y1/P
Klubová výstava Chotěboř: výborná
Závody:
Stopařský závod Vítkov 2018
FPr1 - 92 b. - 2. místo
Javůrkův memoriál 2017:
IPO1 - 3. místo


 

Tobi
Plemeno: originál
Zkoušky: ZZO, ZZO1, BH, StPr1


Zuzka Tománková

Člen: Zuzka Tománková
 

Dinky "Dora" Od devíti vrb
Plemeno: Knírač velký
Zkoužky: ZZO, ZZO1
Oblastní klubová výstava kníračů Brno:
tř. dorostu - VN1, nejlepší dorost výstavy
Celostátní klubová výstava kníračů Horká n. Mor.: tř. mladých
V1, CAJC, ČKŠ, ISPU
Mezinárodní výstava Brno - tř. otevřená
V1 CAC

 

 

Zuzana Švihrová

Člen: Zuzana Švihrová

 

Huricaine Moravia Campanella
Plemeno:
Německý ovčák
Zkoušky: 
ZZO, ZOP, Upr1, ZVV1, BH, Spr3, IPO1
Bonitace:
5V1/P
Klubová výstava Zlechov: 
velmi dobrá
Výstava vítězů Polička: velmi dobrá
Závody:
Kyjovský škrpál 2017:
IPO1 - 3. místo


 

Waby z Mnichovy zahrady
Plemeno:
Německý ovčák
Zkoušky:
ZVV1, IPO1, BH, Spr1, Upr1
Bonitace:
5Y1/P
Výstava Chotěboř: 
velmi dobrá
Závody:
Kyjovský škrpál 2018:
IPO1 - 1. místo
Biskupice I. ročník závodu v poslušnosti 2018:
UPr2 - 2. místo

Nikola Bezručová

Člen: Nikola Bezručová


 
Akira Mar-Zur
Plemeno: Německý ovčák
Zkoušky: ZZO, BH, ZZO1

 
Baldwin Adri Maicono Livre 
Plemeno: Belgický ovčák malinois
Anna Krejčíková

Člen: Anna Krejčíková


 
ANDANTE Barcai Fine
Plemeno: Bílý švýcarský ovčák
Výstava:  Mezinárodní výstava psů
DUO: CACIB - PUPPY - VERY PROMISING 2
Svod mladých:
SPLNIL
Oblastní výstava psů Kelč:
tř. mladých, V1
Markéta Mišáková

Člen: Markéta Mišáková



 

Grácie Leneli
Plemeno: Kolie krátkosrstá
Zkoušky: ZOP, ZZO, ZZO1, BH, ZPU-1, StPr1, StPr2, FPr1, ZM 
Dogdancing: F1, DwD1, MD1
Pasení: ZVOP, HWT TS, IHT TS1
Tituly: CZ Ch, SK Ch, PL Ch, CZ Klub, 2x CACIB, BOS, BOB, Národní vítěz, Regionální vítěz
Bonitace: SPLNILA
Ostatní: coursingová licence, canisterapie

Jana Ševčíková

Člen: Jana Ševčíková


 

Ginny Kronebox
Plemeno: Německý boxer
Klubová výstava:  V1 CAC
Bonitace:
 chovná povaha 6 

 

Hana Kollárová

Člen: Magdaléna Fantová


 

Adina Gaviro
Plemeno: Chodský pes
Zkoušky: ZZO
Závody:
Biskupice I. ročník závodu v poslušnosti 2018:
ZZ0 - 2. místo

 

Ludmila Hrabalíková

Člen: Ludmila Hrabalíková


 

CAPKA ze Strakatého kožíšku
Plemeno: Český strakatý pes
Krajská výstava Zlín 2013: 
tř. otevřená - V2
Speciální výstava Brno 2014: 
tř. otevřená V2, RESCAC
Bonitace: splnila podmínky pro zařazení do chovu
Ostatní: coursingový certifikát


 

Fea ze Strakatého kožíšku
Plemeno: Český strakatý pes
Hanácká národní výstava psů 2018: 
tř. dorost - VN1

Petra Kryštofová

Člen: Hana Kollárová


 

bude doplněno
Plemeno:
Zkoušky:
Bonitace:

Šárka Prochovníková

Člen: Šárka Prochovníková


 

bude doplněno
Plemeno:
Zkoušky:
Bonitace:

 

Martin Ilčík

Člen: Martin Ilčík


 

bude doplněno
Plemeno:
Zkoušky:
Bonitace:

 

Leoš Malík

Člen: Leoš Malík


 

bude doplněno
Plemeno:
Zkoušky:
Bonitace: